• tel.:32 411 65 00 lub 505 450 471
  • ul. Grodowa 3, 44-100 Gliwice
  • Pon-pt 10:00-17:00
Nr zezwolenia Organizatora Turystyki i Pośrednika Turystycznego: 878 Menu

Jak rezerwować

Rezerwacji można dokonać osobiście w biurze, telefonicznie lub przez Internet. W każdym przypadku dokonanie rezerwacji jest bardzo proste i składa się z następujących etapów:

Etap 1

Najpierw trzeba określić wymagania i oczekiwania co do wyjazdu, takie jak: kierunek wyjazdu, termin wyjazdu, długość pobytu (np. 7, 10, 14 dni), ilość osób (w tym dzieci – tu proszę podać daty urodzenia dzieci), miejsce wylotu, kategoria hotelu, rodzaj wyżywienia (śniadania, śniadania i obiadokolacje, All Inclusive)
Aby ułatwić znalezienie najlepszej dla Państwa oferty, na stronie naszego biura, prezentujemy najciekawsze oferty.

Etap 2

Po zapoznaniu się z ofertami, wybierają Państwo jeden z trzech sposobów założenia rezerwacji:

W naszym biurze

Jeżeli będą Państwo chcieli osobiście dokonać rezerwacji- zapraszamy do naszego biura, które mieści się przy ul. Grodowej 3 w Gliwicach (ok.100 m od rynku) gdzie nasz doradca pomoże Państwu wybrać odpowiednią ofertę oraz dokona rezerwacji.

Przez telefon

Dzwoniąc pod numer 32 411 65 00 mogą Państwo przedstawić swoje oczekiwania względem wyjazdu, a nasz doradca szybko i sprawnie pomoże w wyborze odpowiedniej oferty oraz pomoże w dokonaniu rezerwacji.

Przez internet

Po wybraniu oferty, która Państwa interesuje, należy kliknąć przycisk „REZERWUJ”. W formularzu, który się pojawi proszę wpisać swoje dane osobowe. Formularz ten wysyłany jest do naszych doradców, którzy się z Państwem skontaktują w najszybszym możliwym czasie.
Niezależnie od formy kontaktu jaką Państwo wybiorą nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji dla Państwa, obliczenia całkowitej ceny za wycieczkę oraz przedstawią ostateczną umowę.

Płatność

Po weryfikacji wszystkich dokumentów zostaną Państwo poinformowani o sposobach dokonania zapłaty.
Płatności można dokonać gotówką bezpośrednio w biurze podróży, które mieści się przy ul. Grodowej 3 w Gliwicach, dokonując przelewu (numer naszego konta podany jest w zakładce KONTAKT). Dokonując płatności w formie przelewu w tytule trzeba wpisać nr rezerwacji, imię i nazwisko uczestnika wycieczki.
Aby przyśpieszyć proces rezerwacji, mogą Państwo wysłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy biura: biuro@exoticadventure.pl

Potwierdzenie rezerwacji

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub zapłaceniu za wakacje bezpośrednio w biurze, otrzymują Państwo umowę wraz z dokumentami podróży. Dokumenty podróży biorą Państwo ze sobą.

Życzymy udanych wakacji!